На Львівщині чоловік вкрав із будинку родичів майже мільйон гривень

У Стрийському районі Львівської області судитимуть 36-річного чоловіка, якого обвинувачують у крадіжці великої суми грошей із будинку власного брата.

За даними слідства, у березні цього року він проник до батьківської оселі через вікно, відсунувши раму, після чого знайшов та забрав сімейні заощадження.

Йдеться про кошти, які дружина брата отримала після продажу квартири. Серед викраденого були долари, євро, польські злоті та гривні. Загальна сума збитків становить майже 1 мільйон гривень.

Зникнення грошей та пошкоджене вікно помітила потерпіла, яка звернулася до поліції. Чоловіка обвинувачують у крадіжці з проникненням у житло, вчиненій під час воєнного стану. Справу вже передали до суду.

Розкажи про новину
Галичина