У Тернополі почали встановлювати нові дорожні знаки, які обмежують рух електросамокатів, мопедів та іншого транспорту в пішохідній зоні бульвару Тараса Шевченка. Загалом у центральній частині міста з’явиться сім таких інформаційних табличок.
Нові правила стосуються електросамокатів, гіроскутерів, сігвеїв, електровелосипедів, а також мотоциклів, скутерів, квадроциклів і легкої комерційної техніки. Обмеження діятимуть на ділянці від ЦУМу до драмтеатру, включно з Алеєю пам’яті “Незламні” та “тернопільською стометрівкою”.
У міській раді закликали водіїв дотримуватися нових правил та бути уважними в пішохідних зонах, аби уникнути небезпечних ситуацій у центрі міста.








